ERFA ALÜMİNYUM

Alüminyum profil üretim 2018 yılında Çorlu Velimeşeme’de m’2 kare alan üzerinde 8,000 m’2 kapalı alan da faaliyetlerine devam etmektedir.

30 yıl önce büyüklerimizin başlattığı alüminyum ham madde üretiminde yaptığı öncülük ve başarılarını verdiği tecrübesi ve birikimleri ile alüminyum profil sektörüne girerek yeni bir ivme kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Erfa a.ş. sahip olduğu tecrübe birikimi ile kalifiyeli teknik kadrosu ve güçlü makineleri ile alüminyum ektürüyon fabrikası ile sektörün ihtiyaçlarını tespit edip ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirip kurduğumuz fabrikamızda inşaat mobilya otomotiv her türlü endüstriyel sanayilerin ve farklı sektörlerin istediği alüminyum profillerin alışım eleksal ölçü renk ve özellerine göre mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan profesyonel ekip ile üretim yapmaktadır.

erfa-aluminyum-kurumsal-3

MİSYON
Alüminyum hayatımızın her alanında kullanıma uygunluğu ve şıklığı ile her geçen gün daha fazla yer edinmeye devam etmektedir alüminyumda çeşitlilik kalite ile entegre edilmiş modern çağın öncülüğünü kalite memnuniyeti ilke olmak.

VİZYON
Mutlak güven kalite duyarlılık ve profesyonellik ilkesi.

erfa-aluminyum-kurumsal-4

Deneyim ve Kalite

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE

Alüminyum profil sektöründe, uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübe ile her zaman en kaliteli ve en doğru ürünleri tamam zamanında sunuyoruz.

 

İHRACAT
Avrupa ülkerinin bir kısmında ve orta doğu ilkelerine önemli ihracat payına sahip olan firmamız ülkemizin ihracat payına önemli katkı sağlama gayreti sarf etmektedir.

KALİTE
Mühendislik hassasiyeti ile birinci kalitedeki ham maddelerin sıcak basınç makinalarda her aşamasını özenle takıp ederek ideal ürünleri müşterilerimize sunar.